Kereskedelem, értékesítés

Értékesítési gyakornok állás Kaposváron

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Kaposvár
2014. 04. 30. 13:47

Munkatársat keresünk irodatechnikai megoldások és rendszerek fejlesztésével foglalkozó partnercégünk részére keresünk az alábbi pozícióba

Értékesítési gyakornok

Feladatok

  • sales adminisztrációban való részvétel, ajánlatkészítés, adatbázis kezelés
  • hideghívások lebonyolítása
  • rendezvények megszervezésében való részvétel, partnerek meghívása
  • később önálló kapcsolatfelvétel és ügyféllátogatás

Magyarország egyik legnagyobb személyzeti tanácsadó cégeként célunk, hogy több mint egy évtizedes tapasztalatunkkal hozzájáruljunk Ügyfeleink üzleti sikereihez. Teljes körű HR-szolgáltatásokat nyújtunk az egész országban, jellemzően munkaerő-kölcsönzés, közvetítés, bérszámfejtés és Cafeteria outsourcing, diákmunka, illetve HR-tanácsadás területén.

Elvárások:

  • végzős hallgató, aki gyakornoki programban venne részt
  • folyamatban lévő felsőoktatási tanulmányok gazdasági területen
  • közgazdasági alapismeretek
  • IT vagy műszaki ismeretek
  • Jó kommunikációkészség

Előny

  • értékesítésben szerzett tapasztalat
  • középfokú angol nyelvtudás
  • kreatív, ügyfél orientált személyiség

Amit kínálunk

  • Gyakornoki fizetés, alkalmazotti jogviszonyban
  • Folyamatos szakmai továbbképzés
  • Rugalmas munkaidő beosztás: heti 20 óra
  • Hosszú távú munkalehetőség,1 éves gyakorlat után lehetőség a teljes munkaidős alkalmazásra

Jelentkezni lehet magyar nyelvű fényképes önéletrajzzal a papp.zsuzsanna@prohuman.hu email címen keresztül, a megpályázott munkakör, és munkavégzési hely (Értékesítési gyakornok- Kaposvár) tárgy mezőben történő feltüntetésével. Bővebb információ: 20/665-5061.