Kompozit operátor állás Kaposváron

Jelenleg kaposvári üzemünkbe

Kompozit Operátor

munkatársakat keresünk.

Feladatok

  • Megfelelés a minőségügyi, környezetvédelmi és munkavédelmi elvárásoknak
  • Kompozit szerszámok előkészítése, építése, javítása
  • Kompozit (Gyanta és üvegszál technológia) termékek laminálása, javítása
  • Kézi száraz és nedves laminálás
  • Gyanta infúziós gépek előkészítése és kezelése
  • A keletkezett napi hulladék szelektált gyűjtése

Elvárások

  • Baleset és tűzvédelmi rendszabályok betartásával történő munkavégzés
  • Kéziszerszámok, és a termék előállításához szükséges szerszámok állagának megóvása
  • A műszakvezető által kiadott feladatok maradéktalan elvégzése
  • Általános Iskolai Végzettség
  • Erkölcsi bizonyítvány megléte
  • 3 Műszakos Munkarend Vállalása
  • Elkötelezettség
  • Kézügyesség
  • Megbízhatóság
  • Precizitás, pontosság
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat előny – magasabb bérezés
  • Híd és forgódarus bizonyítvány előny, de nem feltétel

Amit kínálunk

  • Hosszútávú, biztos és folyamatosan fejlődő munkahely
  • Családbarát munkahely
  • Multikulturális környezet
  • 8 órás bejelentett munkaviszony
  • Cafeteria
  • Jelenléti bónusz
  • Túlóra adott tárgyhóban kerül kifizetésre
  • Utazási költségtérítés (22.-Ft/km)
  • Egyéb egyösszegű támogatások
  • 100%-os helyi és helyközi bérlet támogatás tömegközlekedésre
Jelentkezését várjuk a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!