Kereskedelem, értékesítés

Munkalehetőség eladó munkakörben Kaposváron

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Kaposvár
Fizetés: Nettó 550 - 650 / Óra
2018. 05. 27. 12:54
Jelentkezem

Fehérnemű üzletbe keresünk teljes munkaidőben eladó hölgyet!

Tapasztalat előnyt jelent, de nem feltétel!

Legyél mosolygós, talpraesett.

Ha nem ijedsz meg az emberek megszólításától és elég motivált vagy küldd el fényképes önéletrajzod a kaposemino@gmail.com email címre.

Az üzlet nyitvatartása: H-Szo 9.00-20-00 V: 10.00-18.00, kérem azok jelentkezzenek, akiknek ez nem jelent problémát!

Jelentkezem
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése
Anti-Spam:
Az Adatkezelési tájékoztatót megismerte, elfogadta, és kifejezetten hozzájárul az álláshirdetés kapcsán az adatai kezeléséhez a tájékoztatóban foglaltak szerint.