Gépészmérnök állás Kaposváron

Luckympex Kft.
Kaposvár
2021. 10. 18.

A Luckympex Kft. több, mint 25 éves szakmai múlttal rendelkezik az egyedi gépgyártás területén.

Több, mint 250 munkavállalót foglalkoztat. Külföldi partnerei kivétel nélkül a világ élvonalába tartozó nagyvállalatok.

Ennek köszönhetően az új kollégáknak lehetősége nyílik széles körű mérnöki gyakorlat, minőség- és folyamat menedzsment, valamint projektmenedzsment tapasztalatok megszerzésére is.

A Luckympex Kft. fennállása óta folyamatosan fejlődik, hosszú távú együttműködési szerződéseinek köszönhetően stabil munkalehetőséget tud biztosítani munkavállalói számára.

Feladatok

  • Vevői rendelések feldolgozása, gyárthatóságának ellenőrzése
  • Egyeztetés vevőkkel, értékesítéssel, minőségbiztosítással
  • Tervezési feladatok: alkatrészek, későkk komplett gyártmányok (AutoCad, Solid Edge)
  • Termelés ütemezés ERP rendszerben
  • Elő- és utókalkuláció

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség (gépészmérnök)
  • Önálló munkavégzés, rugalmasság

Előnyök

  • Német, angol nyelvtudás
  • SAP vagy egyéb piacvezető ERP rendszerrel szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Cafeteria (SZÉP kártya)
  • Bónuszok (jelenléti, hűség, kávé)
  • Útiköltség hozzájárulás

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Főiskola
  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!