Élelmiszeripari csomagoló, nehéz fizikai munka Kaposváron

1. MCM Kft.

Bruttó 1 000 Ft / óra
2019. 04. 12.

2 műszakba, 8 órás munkarendbe (6-14, 14-22) határozott időre keresünk csomagoló kollégákat!

Nekünk mindegy, mi a végzettséged, megmutatjuk, hogy nálunk mi a feladat és hogyan kell elvégezni. Ha tudod, de legfőképp akarod csinálni és mindig megjelensz, amikor kell, a fél év letelte után is dolgozhatunk együtt!

A próbaidő (3 hónap) után a fizetésen felül több juttatást is adunk.

Bérfizetés havonta, a bér az alapbérből (bruttó 1.000 Ft/óra) és azon felül (teljesíthető, tényleges!) teljesítménybérből áll.

Jelentkezi személyesen 2019.06.06-án csütörtökön 9 órakor a Cukormanufaktúrában Kaposváron, az Iparos u. 4. szám alatt lehet.

Jelentkezni személyesen a fenti időpontban és helyen, nem kell ezen a felületen jelezned!

Feladatok

  • Feladatod lesz a csomagológép mellett az alapanyag előkészítése és töltése, a gyűjtőcsomagolások raklapra helyezése, fóliázása.
  • A munka átlagosan és maximum 50 kg emelésével jár! Ekkora súly emelése hölgyek számára nem engedélyezett.

Elvárások

  • személyes higiénia
  • pontosság
  • orvosi alkalmasság (saját üzemorvosunkhoz küldünk)

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Munkarend

  • Többműszakos