Takarítónői állás Kaposváron precíz munkavégzéssel

LAMELLÓ Kft.
Kaposvár
2024. 08. 07.

A kaposvári székhelyű LAMELLO Kft, dinamikusan működő csapatába higiéniai munkatársat keres.

Feladatok

  • Bemutatóterem és az üzemi terület napi szintű tisztántartása.
  • Étkezők, közösségi területek, öltözők, mellékhelyiségek napi szintű tisztántartása.
  • Hulladékok összegyűjtése és tárolóhelyre történő elszállítása.
  • Higiéniai fogyóeszközök feltöltése, az általános higiénia folyamatos fenntartása, ellenőrzése.

Elvárások

  • Befejezett általános iskolai tanulmányok (8 osztály),
  • Figyelmes, felelőségteljes, megbízható hozzáállás,
  • Igényes, precíz munkavégzés,
  • 8 órás műszak vállalása, reggel 6 órai kezdéssel,

Előnyök

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk

  • Biztos, stabil munkahely,
  • Piacképes bérezés,
  • Korszerű munkakörnyezet,
  • A próbaidő letelte után minden hónapban prémium

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!