Raktárvezető pozícióban állás Kaposváron

HGA Biomed Kft.
Kaposvár
2023. 02. 14.

2000-ben új szereplő jelent meg a hazai gyógyszeriparban: a HGA Biomed Gyógyszergyártó Kft., jogelődjei a Hungaro-Gal Gyógyszergyártó és Szolgáltató Kft. és a Kapospharma Kft. összeolvadásából jött létre.

A HGA Biomed a 2000-es évektől kezdve tevékenységének fókuszában a magisztrális gyógyszerkészítéshez szükséges gyógyszeranyagok és gyógyszerkészítmények gyártása áll, kiszolgálva az évszázados hagyományra visszatekintő magisztrális gyógyszerkészítést az ország több száz gyógyszertárában.

Folyamatosan bővítve gyógyszergyártó üzemünk kompetenciáját és kapacitásait, a HGA Biomed elmúlt két évtized alatt gyógyszeripar egy fontos szereplőjévé nőtte ki magát; partnerei közt tudhat hazai és nemzetközi gyógyszergyártó és forgalmazó cégeket egyaránt és széleskörű szolgáltatáscsomagot kínál az alapanyag beszerzésétől egészen vényköteles késztermékek európai uniós forgalomba hozatalához szükséges szerializációs szolgáltatások ellátásáig.

Feladatok

  • A legnagyobb biztonsági körülmények között biztosítja az áru szállítását raktáron és termelésen belül, árut kezel a rakodási feladatokban, illetve dokumentálja a vállalatirányítási rendszerben (ERP) a raktárba beérkező és távozó áruk mozgását.
  • Átveszi a lecsomagolt késztermékeket, a kisérő dokumentációja alapján ellenőrzi a készárun feltüntetett mennyiséget.
  • A termelésből kiadott késztermékeket elszállítja a raktárba, ahol azokat a meghatározott tárolási helyre.
  • Az üzemvezetővel egyezteti a termelés kiszolgálási igényeit.
  • A plusz ki-, ill. visszavett anyagokról szintén pontos feljegyzést.
  • A vevő rendelés alapján elkészített szállítólevél (FEFO) alapján a készárut a szállítóeszközre rakja, meghatározott szállítások gépjárműveit a rendszeresített plombával látja el, melynek számát a szállítólevélen rögzíti.
  • Rakodás közben tételesen ellenőrzi az árut, amennyiben mennyiségi vagy minőségi eltérést talál, azt jelzi felettesének.
  • A beérkezett árut annak tárolási helyére viszi és ott tárolásra elhelyezi.
  • Feladatainak ellátása során betartja az üzemi higiénés rendjében előírt öltözködési és közlekedési szabályokat, a baleset-, munka- és tűzvédelmi utasításokkal egyetemben.
  • Az ERP rendszerben rögzít minden a raktárból történő ki-, illetve befelé irányuló alapanyag, csomagoló anyag és a készáru mozgást.
  • Vezeti a gyalogos és üléses emelőgépek naplóit.
  • Felelős a vállalati szabályzatok betartásáért, különösen a minőségirányítási rendszerdokumentáció és a Munkavédelmi- és Tűzvédelmi Szabályzat hatályos rendelkezései szerinti eljárásrend betartásáért.

Elvárások

  • B kategóriás jogosítvány.
  • Érvényes targoncavezetői jogosítvány és tapasztalat.

Előnyök

  • Gyógyszergyártó cégnél hasonló munkakörben szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk

  • Stabil munkahely, családias hangulat
  • Szabad hétvégék, ünnepnapok
  • Munkaidő hétköznaponként 07:30-16:00
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Az állás azonnal betölthető

A telefonszám bejelentkezés után tekinthető meg!

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Közép vezető

Önéletrajz elküldése kötelező!