Autóalkatrész értékesítő - Pultos, Kaposvár

Cargate Kft.
Kaposvár
2022. 12. 20.

Az Autonet kaposvári telephelyén bővülő csapatunkba keressük új értékesítő kollégánkat.

Munkavégzés helye: 7400 Kaposvár, Jutai út 2.

Kezdés: azonnal

Feladatok

  • a partnerek részéről beérkező igények kezelése, feldolgozása, rögzítése, ajánlatok készítése
  • megrendelések, vásárlások adminisztrálása, a partnerek személyes kiszolgálása, pénztárkezelés
  • termék, illetve megrendelés specifikus tanácsadás
  • ügyfélszolgálat
  • termék promóció
  • reklamációs ügyintézés

Elvárások

  • gépjármű alkatrész értékesítés területén szerzett tapasztalat
  • gépjárműalkatrész beazonosítási és gyári programok ismerete
  • középfokú végzettség
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség
  • ügyfélszolgálaton szerzett szakmai tapasztalat előnyt jelent

Amit kínálunk

  • versenyképes fizetés, bejelentett munkaviszonyban
  • az alapbéren felül jutalék
  • kellemes munkakörnyezet, jó csapat
  • szakmai képzések
  • azonnali munkába állási lehetőség
  • piacon ismert és elismert vállalati háttér
  • dolgozói vásárlási kedvezmény

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését,  kérjük,  juttassa el hozzánk fényképes, szakmai önéletrajzát a fenti munkakör megnevezésével a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!