Termeléstámogató mérnök - Kaposvár

Fusetech Kft.
Kaposvár
2022. 12. 12.

A Fusetech Kft. a túláramvédő biztosító betétek kulcsgyártója, egyike a három legnagyobb európai gyártónak. Az általunk előállított termék mások biztonságát szolgálja, akár atomerőművekben vagy olajfúrótornyokban is használják biztosító betéteinket világszerte. A mindennapi munkavégzés során első helyen az egészség és a biztonság áll.

Mire számíthatsz, ha csatlakozol a csapatunkhoz?

  • A te felelősséged lesz a gyártási folyamatok optimalizálása és fejlesztése a gyártási hatékonyság és minőség növelése érdekében.
  • A te feladatod lesz a gépek és gyártósorok műszaki támogatása.
  • A munkád során figyelned kell a géphatékonysági és termelési mérőszámokat és várjuk észrevételeidet a folyamat optimalizálása érdekében. Amennyiben valamelyik társszervezettől visszajelzést kapsz a mérőszámok romlásáról; minőségbiztosítás, műszakvezetők, akkor fontos a probléma mihamarabbi kivizsgálása és megoldása.
  • Aktív közreműködésedre számítunk az esetleges meghibásodások elhárításában.
  • A te felelősséged lesz a próbagyártások felügyelete, a gyártási folyamat ellenőrzése.
  • A te feladatod lesz a gyártóeszközök dokumentációjának kezelése (gépkönyv, rajzok). Műszaki hiba esetén fontos, hogy tájékozódni tudj a szakmai rajzon és a te felelősséged lesz a munkautasítások írása, frissítése.
  • Lényeges, hogy folyamatosan figyelemmel kísérd a gépek állapotát és ezalapján javaslatot tegyél a megelőző karbantartások ütemezésére.

Munkakörülmények:

  • A gyár könnyen elérhető tömegközlekedéssel, a cím: Kaposvár Guba Sándor utca 38., a Kaposvári Villamossági Gyárral vagyunk egy telephelyen. A buszmegálló (Kaposvár, Villamossági Gyár) a gyár bejárata előtt helyezkedik el, az alábbi buszokkal megközelíthető: 5910, 5917, 5918, 81, 82, 83. A gyárhoz vezető út elég forgalmas, de akár biciklivel is lehetséges a bejárás, fedett biciklitárolóban tudod elhelyezni kerékpárodat, amíg dolgozol. Amennyiben úgy döntesz, hogy autóval szeretnél járni két tágas parkoló közül tudsz választani, ugyanakkor nem feltétlenül egyszerű parkolóhelyet találni.
  • Az irodában az „open office”-ban lesz a helyed, ahol több irodai munkatárssal leszel egy légtérben, mivel a termeléshez kapcsolódó munkakörben dolgozók közvetlen egymás közelében végzik feladataik a hatékony kommunikáció érdekében.
  • Rugalmas munkaidő beosztásban fogsz dolgozni, ami azt jelenti, hogy alapvetően a munkaidőd 7:45-16:15-ig tart (félóra ebédidő ledolgozással), de ha hamarabb el kell menned vagy ügyintézés miatt csak később tudsz beérni, akkor a vezetőddel egyeztetve erre is van lehetőséged.

Milyen lesz a csapat?

  • Mérnök csapatunk jelenleg 4 főből áll; 3 fő termeléstámogató mérnökből és 1 fő termeléstámogató mérnök asszisztensből, a felettesed pedig a Lean vezető lesz, aki 12 éve erősíti csapatunkat.
  • A munka során a cél a gyártási stabilitás fenntartása műszaki oldalról, valamint a gyártósorok hatékonyságának folyamatos fejlesztése.

Feladatok

Elvárások

Mikor érdemes erre a lehetőségre jelentkezned?

  • Ha rendelkezel felsőfokú műszaki végzettséggel (villamosmérnök).
  • Ha középfokú angol nyelvtudással rendelkezel.
  • Ha jártas vagy a pneumatikai alapismeretek területén.
  • Ha igazi csapatjátékos vagy, hiszen a csapatmunkában való aktív részvétel elengedhetetlen.
  • Ha jó a problémamegoldó képességed, hiszen a munka során a hibák elhárítása és a felmerülő problémák kezelése nagyon fontos lesz.
  • Ha képes vagy önállóan döntést hozni és elvégezni a rád bízott feladatokat.

Előnyök

Előny:

  • Ha van ipari gyártósorok területén műszaki tapasztalatod.
  • Ha rendelkezel ipari automatizálásban tapasztalattal (vezérléstechnikai ismeretek, PLC programozás…)

Ami nehézség lehet:

Mivel a cég folyamatosan bővül, ezért arra számíthatsz, hogy változatos projektekben vehetsz részt, ami egyrészt kihívást jelenthet, másrészt nem csak rutin feladatokra számíthatsz.

Amit kínálunk

Juttatások:

  • Átlag feletti alapbér + havi bónusz.
  • Havi cafeteria juttatás: bruttó 22.000 Ft + a bér 4%-a, az első 3 hónapban nem jár, viszont 3 hónapot követően 2 hónapra visszamenőleg megkapod.
  • Év végén 13.  havi fizetés (december közepén utaljuk), ami extrán hasznos a karácsonyi készülődés során.
  • Minden hónap 5. napján fizetés.
  • Munkabérelőleg kérhető 3 hónap munkaviszonyt követően.
  • Munkába járás támogatása vidékről: autó esetén 15 Ft/km, vonat-, buszbérletnél 86 %-ot térítünk.
  • Törzsgárda jutalom már 2 év után és ajánlásért is kaphatsz jutalmat, ha segíted bővíteni csapatunk.
  • Támogatjuk tanulmányaidat: ha képezni szeretnéd magad vagy szívesen fejlődnél, akkor részt vehetsz képzéseken/ tréningeken.
  • Céges laptopot és telefont biztosítjuk számodra a munkavégzéshez.
  • Évente 2 alkalommal leállás, nyáron 1 hét, illetve télen az ünnepek alatt sem kell dolgoznod, így biztos, hogy lesz időd a pihenésre, előre tudsz tervezni a szabadságoddal.
  • Céges rendezvényeinkkel, programjainkkal könnyen kikapcsolódhatsz.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Technikum
  • Főiskola
  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!