Mezőgazdasági gépkezelőt keresünk Kazsok településen

A BOS-FRUCHT Agrárszövetkezet a dél-dunántúli régió meghatározó mezőgazdasági vállalkozása. Fő profilunk a szarvasmarha tenyésztés és növénytermesztés. Dinamikusan fejlődő, fiatalos csapatunkba keressünk kollégát mezőgazdasági gépkezelő munkakörbe kazsoki telephelyünkre. Ha szereted a kihívásokat, nem ijedsz meg a változásoktól és elkötelezett vagy a szakmád iránt, jelentkezz hozzánk!

Feladatok

  • állattenyésztési munkák ellátása - teleszkópos rakodógépek, etetőkocsi, csúszókerekes rakodógép kezelése

Elvárások

  • 34 kW feletti mezőgazdasági erőgép, traktor, mezőgazdasági rakodógépre vonatkozó érvényes jogosítvány

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!