Csatlakozz hozzánk műszakvezető pozícióba

Fusetech Kft.
Kaposvár
2022. 09. 09.

A Fusetech Kft. a túláramvédő biztosító betétek kulcsgyártója, egyike a három legnagyobb európai gyártónak. Az általunk előállított termék mások biztonságát szolgálja, akár atomerőművekben vagy olajfúrótornyokban is használják biztosító betéteinket világszerte. A mindennapi munkavégzés során első helyen az egészség és a biztonság áll.

Miért lehet neked izgalmas ez a lehetőség?

  • Értékes tapasztalatot szerezhetsz.
  • Lehetőséged lesz a szakmai tudásodat folyamatosan bővíteni és a fejlesztési ötleteidet is szívesen fogadjuk.
  • Hosszútávú, biztos munkalehetőség, hiszen maga a betanulási idő sem pár hónap.
  • Minden évben számíthatsz béremelésre, mi értékeljük, ha jól teljesítesz.

Feladatok

Mire számíthatsz, ha csatlakozol csapatunkhoz? A munkád során a cél, hogy a gyártócsarnok folyamatos, zökkenőmentes termelése biztosított legyen:

  • A te feladatod lesz, hogy a határidőket figyelembe véve beütemezd a gyártását a termékeknek a termelő sorokra.
  • A te felelősséged lesz a létszám hatékony szétosztása, átcsoportosítása gyártási igények szerint, hogy a kitűzött célszámok teljesítésre kerüljenek az adott műszakban.
  • A területhez tartozó gyártógépek állapotát figyelemmel kell kísérned és amennyiben szükséges, a javítások koordinálásáért te felelsz.
  • A te feladatod lesz az anyagellátás folytonosságának nyomonkövetése.
  • Szükség esetén kapcsolattartás a társterületekkel (mérnökség, termelés tervezők, minőségirányítás).
  • A selejtezési folyamat működtetése és azonnali intézkedések meghozatala a selejtcsökkentés érdekében.
  • Cellavezetők, gépbeállítók és operátorok irányítása, munkájuk felügyelete, értékelése.
  • Számítunk részvételedre a folyamatfejlesztési projektekben, a hatékonyság növelése céljából.
  • Te felelsz a munkabiztonsági- és a minőségügyi kézikönyv előírásainak betartásáért és betartatásáért, annak érdekében, hogy a termékek biztonságos munkakörnyezetben, megfelelő minőségben készüljenek el.
  • Ha leltározni szükséges az alkatrészeket valamilyen okból, akkor neked is részt kell venni benne, ami előfordulhat heti/havi szinten, illetve decemberben tartjuk az éves leltárunkat.
  • A munkavállalók időadatainak ellenőrzése és a távollétek nyomon követése (pl. szabadság rögzítése) Nexon rendszerben havi szinten.

Elvárások

Mikor érdemes erre a lehetőségre jelentkezned?

  • Ha középfokú műszaki végzettséggel rendelkezel vagy van ilyen területen korábbi tapasztalatod.
  • Ha biztos felhasználói tudásod van MS Office-ban (word, excel).
  • Ha korábban már dolgoztál termelő gyárban és van 2-3 éves tapasztalatod vezetőként.
  • A gyártás során a 2 műszakos munkarendre törekszünk, de időnként előfordulhat a 3 műszak is, így elengedhetetlen, hogy vállalni tudd ezt a fajta munkabeosztást.
  • Mivel te felelsz mások munkájának koordinálásáért, ami elég összetett feladat, ezért fontos, hogy jó problémamegoldó készséggel rendelkezz és ne okozzon gondot, ha időnként stresszes a munka.
  • Ha tudsz rendszerben gondolkodni.

Előnyök

  • 5S, Lean eszközök ismerete,
  • Idegen nyelv ismerete (angol, német).

Amit kínálunk

  • Átlag feletti alapfizetés (tapasztalattól és végzettségtől függően), bónusz juttatás: max. a bruttó bér 4 %-a.
  • Minden év januárjában béremelés.
  • Műszakpótlék délutános műszakban már 14 órától 30%, éjszakai műszak esetén 40%. Amennyiben 2 műszakban dolgozol, a délelőttös és a délutános műszakok váltogatják egymást hetente, így +15 % műszakpótlékkal kalkulálhatsz havi szinten az alapfizetéseden felül.
  • Havi cafeteria juttatás: bruttó 22.000 Ft + az alapbér 4%-a, az első 3 hónapban nem jár, viszont 3 hónapot követően 2 hónapra visszamenőleg megkapod.
  • Év végén 13. havi fizetés (december közepén utaljuk), ami extrán hasznos a karácsonyi készülődés során.
  • Minden hónap 5. napján fizetés.
  • Munkabérelőleg kérhető 3 hónap munkaviszonyt követően.
  • Munkába járás támogatása vidékről: autó esetén 15 Ft/km, vonat-, buszbérletnél 86 %-ot térítünk.
  • Céges laptopot és telefont biztosítjuk számodra a munkavégzéshez.
  • A munkaruhát biztosítjuk és a tisztításával sem kell otthon bajlódnod, azt is mi intézzük.
  • Törzsgárda jutalom már 2 év után és ajánlásért is kaphatsz jutalmat, ha segíted bővíteni csapatunk.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Közép vezető

Önéletrajz elküldése kötelező!