Biztosítási és banki tanácsadó Kaposvár és Pécs környékén

Az investia Zrt, a piac egyik kiemelkedő biztosítási és banki termékeinek az értékesítéséhez keres üzletkötőt, Kaposvár és Pécs környékén!

Feladatok

  • Ügyfelek igényfelmérése után az ajánlatok elkészítése, és további kezelése.

Munkakörülmények:

  • magas szintű ingyenes oktatások
  • mentori támogatás
  • folyamatos fejlődési és előre lépési lehetőség
  • rugalmas munkaidő
  • hosszú távú biztos egzisztencia.

Elvárások

  • felsőfokú végzettség, vagy érettségi bizonyítvány illetve biztosításközvetítői hatósági vizsga
  • jó kommunikációs készség
  • csapatban és egyénileg is kiváló munkavégzés.
  • Minimum érettségi... ,előny de nem feltétel felsőfokú végzettség ,vagy biztosítási közvetítői vizsga

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal a "Jelentkezem" gombra kattintva lehet!

Foglalkoztatás jellege

  • Távmunka/otthoni munka
  • Vállalkozói, szerződéses
  • Egyéb

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • Nem igényel tapasztalatot
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola
  • Főiskola
  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!