Szakmunkás kollégákat keresünk

Sole-MiZo Zrt.

Élelmiszeripar

Munkavégzés helye: Marcali

Bruttó 350000 - 400000 / Hónap
2022. 05. 23.

Dinamikusan fejlődő marcali üzemünkbe többműszakos, folyamatos munkavégzésre szakmunkások jelentkezését várjuk

Feladatok

  • Gépsorok megfelelő működtetése, kezelése
  • Gépek karbantartása (kívül és belül egyaránt)
  • A termeléshez szükséges segédanyagok, csomagolóanyagok rendelkezésre állásának biztosítása a megfelelő időpontban és helyen
  • A termelés felé kiadott megfelelő minőségű csomagolóanyagok dokumentálása
  • A rád bízott szerszámok, gépek műszaki állapotának megóvása, szakszerű használata
  • A kiadott feladatok magas minőségű kivitelezése
  • Munka- és tűzbiztonsági előírások betartása
  • A padozat, falak, folyosók tisztántartása

Elvárások

  • Szakirányú végzettség az alábbi területeken: műszaki (elektroműszerész, technikus, gépbeállító lakatos, villanyszerelő szakmák)
  • Raktározás
  • Legalább 2 év szakmai tapasztalat
  • 3 műszakos munkarend vállalása

Előnyök

  • Targonca jogosítvánnyal rendelkezel

Amit kínálunk

  • Kezdő fizetés bruttó 350.000-400.000 Ft
  • Versenyképes jövedelem és juttatások
  • Teljesítmény bónusz
  • Cafeteria
  • Egészségbiztosítás
  • Dolgozói kedvezmények
  • Hosszú távú, stabil munkahely
  • Velünk egy stabil, magyar tulajdonosi háttérrel rendelkező cégcsoportban valósíthatod meg karriercéljaid. Folyamatos fejlődésedet kiemelkedő szakmai környezettel és képzésekkel biztosítjuk. Aktív része lehetsz egy különleges, összetartó közösségnek.
Jelentkezését várjuk a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!