Csoportvezető munkalehetőség Marcali településen

Sole-MiZo Zrt.

Élelmiszeripar

Munkavégzés helye: Marcali

2022. 05. 23.

Dinamikusan fejlődő marcali üzemünkbe többműszakos, folyamatos munkavégzésre Csoportvezetők jelentkezését várjuk logisztikai, termelési, karbantartási területre.

Feladatok

  • A marcali üzem feldolgozó tevékenységének, csomagolóanyag és késztermék raktárak munkájának koordinálása
  • A TMK műhely és az üzem között folyamatos kapcsolattartás
  • Műszakbeosztások készítése
  • Beosztottak munkáinak, szabadságolásának, és egyéb adminisztrációjának koordinálása
  • Szabályok betartása, betartatása
  • Csapat irányítása

Elvárások

  • Középfokú végzettség az alábbi területeken: műszaki (elektroműszerész, technikus, gépbeállító lakatos, villanyszerelő szakmák), raktározás, logisztika, élelmiszeripari technikus
  • Legalább 2 év szakmai tapasztalat az élelmiszeripar területén
  • Vezettél már korábban csapatot, készítettél műszakbeosztást embereidnek

Előnyök

  • Előnyt jelent, ha élelmiszermérnök vagy gépészmérnök diplomával rendelkezel

Amit kínálunk

  • Kezdő fizetés 500.000 Ft
  • Versenyképes jövedelem és juttatások
  • Teljesítmény bónusz
  • Cafeteria
  • Egészségbiztosítás
  • Dolgozói kedvezmények
  • Velünk egy stabil, magyar tulajdonosi háttérrel rendelkező cégcsoportban valósíthatod meg karriercéljaid. Folyamatos fejlődésedet kiemelkedő szakmai környezettel és képzésekkel biztosítjuk. Aktív része lehetsz egy különleges, összetartó közösségnek.
Jelentkezését várjuk a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Közép vezető

Önéletrajz elküldése kötelező!