Kertigép, barkácsgép szerelő / értékesítő munka Kaposváron

Régmúltra visszatekintő kaposvári márkaszervíz kerti gépek szervizelésére és értékesítésére keres megbízható munkatársat.

Ha hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, akkor fényképes szakmai önéletrajzod küldd el nekünk a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Köszönjük!

Feladatok

  • A szervizbe érkező gépek karbantartása, javítása
  • Kertigépek garanciális és garancián túli szervizelése
  • Az új gépek eladásra való felkészítése, átadása.
  • Kertigépek, barkácsgépek értékesítése

Elvárások

  • Felhasználó szintű számítógépes ismeretek (excel, word)
  • Megbízhatóság, pontosság,
  • Jó kommunikációs készség

Előnyök

  • Hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat.
  • Villamos gépek javításában szerzett tapasztalat.
  • Kerti- és barkácsgépek javításában szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Változatos és sokrétű munkakör
  • Családias légkör
  • Stabil háttérrel rendelkező vállalkozás
  • Hosszú távú munkalehetőség

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra
  • Részmunkaidő 6 óra
  • Részmunkaidő 4 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!