Kaposvári üzletünkbe keresünk értékesítési képviselő kollégát

W-Protect Kft.
Kaposvár
2022. 01. 01.

Büszkék vagyunk szép és rendezett üzletünkre. Szívesen mutatjuk be termékeinket, szolgáltatásainkat. Öröm számunkra, ha megoldjuk vásárlóink kéréseit. Szívügyünk partnereink elégedettsége.

Magadra ismersz? Azonnal jelentkezz hozzánk!

Kaposvári üzletünkbe keressük új értékesítési képviselő kollégánkat

aki profi értékesítőként, és igazi ügyfélkezelőként tud hozzájárulni partnereink elégedettségéhez!

Akkor jelentkezz

  • ha szeretsz értékesíteni, terméket bemutatni és öröm számodra, ha az általad ajánlott terméket szívesen megvásárolja a vevőd
  • ha nem vagy erőszakos az értékesítésben, de addig nem nyugszol, amíg nem találsz megoldást a partnered részére
  • ha proaktív személyiség vagy, és könnyen felhívsz bárkit

Ne jelentkezz

  • ha nem vagy igazi értékesítő alkat
  • ha ugyan értékesítő alkat vagy, de az a típus, aki akkor is rásóz valamit a vevőre, amikor az láthatóan nem akarja azt
  • ha nem szívesen teremtesz kapcsolatot idegenekkel (új partnerekkel), és úgy érzed ciki, ha valaki nemet mond az ajánlatodra

Feladatok

  • kaposvári üzletünkbe betérő vásárlóink és partnereink kiszolgálása
  • termékeink, szolgáltatásaink ajánlása, bemutatása, értékesítése
  • számlázás, adminisztratív feladatok elvégzése
  • kapcsolattartás meglévő és leendő partnereinkkel
  • árajánlatok készítése, utánkövetése
  • áruátvétel és árufeladás

Elvárások

  • legalább középfokú végzettség (felsőfokú végzettség előnyt jelent)
  • kereskedelemben eltöltött legalább 3 év tapasztalat
  • legalább 3 év értékesítési tapasztalat
  • Önálló és eredményorientált munkavégzési képesség

Amit kínálunk

  • 8 órás, főállású munkavégzés
  • Versenyképes fizetés
  • Alapbér + jutalék
  • Szakmai fejlődési lehetőség, részvétel egy fejlődő cég felépítésében
  • Munkavégzés helye a kaposvári üzletünk (Kaposvár, Dombóvári út 1/b.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott