Szervíz tanácsadó álláslehetőség Kaposváron

A Schneider Csoport zászlóshajójaként a Schneider Autóház Kft. a régió meghatározó gazdasági szereplője, és mint ilyen, közel 30 éve van jelen a régióan gépjárműkereskedelem és szerviz területén.

A cégcsoport képviseli a régióban a BMW, Mini, Volvo, Mazda, Toyota és Fiat márkákat.

Az üzleti sikerek mellett a munkatársak és az ügyfelek elégedettsége az, amire méltán büszkék vagyunk.

Fejlődési folyamatunk jelen állomásán új munkatársat keresünk kaposvári márkakereskedésünbe, Szerviz tanácsadó pozícióba.

Feladatok

  • A szerviz területen folyamatban lévő ügyek naprakész ismerete.
  • Munkalapok elkészítése, valamint ajánlatkészítés az ügyfelek részére.
  • Alkatrészeket a megrendelések dokumentálása.
  • Az ügyfelek részére javítási alternatívák bemutatása.
  • A javításra hozott gépjárművek átvétele az ügyféltől.
  • Ügyfélelégedettségi mutatószámok nyomon követese
  • Ügyfélreklamáció illetve panaszkezelés
  • Gyártói előírásoknak megfelelő garanciális szabályok ismerete és betartása
  • Raktár (DMS rendszer), illetve alkatrész rendelő program kezelése
  • Ügyféligények felvétele, elvégzendő munka megtervezése és megszervezése
  • Alkatrész értékesítés generálására, ajánlatokat készít az ügyfelek részére
  • A javítás alatt álló autó szükséges alkatrészrendelését leadja, majd nyomon követi a megrendelések állapotát
  • Kiértesíti az ügyfeleket az autó javításával kapcsolatos információkról, egyeztet velük
  • Számlázás, illetve elvégzi a számlázáshoz kapcsolódó egyéb ügyintézést a biztosító, illetve az ügyfél részére
  • Kalkulációkat készít a biztosítók felé
  • Elvégzi a munkakörhöz kapcsolódó adminisztratív feladatokat.

Elvárások

  • Minimum középfokú végzettség (kereskedelmi, vagy műszaki területen)

Előnyök

  • Hasonló területen szerviz, kereskedelem- szerzett tapasztalat előny
  • Angol, vagy német nyelvismeret előny, de nem feltétel
  • Gazdasági ismeret
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Határidők betartása
  • Stressztűrő képesség
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Lojalitás
  • Műszaki beállítottság
  • Dinamikus, nyitott, kitartó és fejlődni vágyó személyiség
  • Képesség mind az önálló, mind a csapatmunkára
  • Ügyfélorientált gondolkodás, magasfokú együttműködési készség
  • Büntetlen előélet
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

  • biztos háttérrel rendelkező, stabil munkahely
  • lendületes csapat, vonzó munkakörnyezet, változatos munkaköri feladatok
  • lehetőség a szakmai fejlődésre
  • fiatal, lendületes csapat

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!