Futár, csomagkézbesítő munkatársakat keresünk kaposvári telephelyre

Kaposvári telephelyre keresünk futárokat.

Szükséges tapasztalat: 1-2 év tapasztalat

Foglalkoztatás jellege: teljes munkaidő

Munkavégzés helye: Somogy megye területén

Jelentkezés: A "Jelentkezem" gombra kattintva fényképes önéletrajzzal

Feladatok

  • csomagok összekészítése
  • a megrendelt áru pontos kiszállítása a partnereknek
  • csomagok szállítása fix és változó kézbesítési címre
  • gépkocsi és menetokmányainak rendeltetésszerű használata

Elvárások

  • B kategóriájú gépjárművezetői engedély
  • terhelhetőség
  • megbízhatóság
  • jó Kaposvári és Somogy megyei helyismeret (előny)
  • okos eszközök(PDA, GPS, okos telefon) kezelésének tapasztalata
  • cégünk képviselése kulturált közúti közlekedéssel
  • partnerekkel történő megfelelő kommunikáció

Amit kínálunk

  • hosszú távú lehetőség
  • biztos jövedelem
  • bejárás támogatása
  • mobiltelefon
  • munkakör azonnali betöltése

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!