Kaposvári irodánkba keresünk ügyfélszolgálati munkatársat

Gyürecs Emőke Egyéni vállalkozó
Kaposvár
Nettó 350 000 Ft - 600 000 Ft / Hónap
2021. 08. 26.

Kaposvári irodánkba keresünk ügyfélszolgálati munkatársat!

Feladatok

  • Ügyféligények teljes körű kiszolgálása
  • Pénzügyi tervezési és tanácsadási tevékenység
  • A cégcsoport termékeinek értékesítése
  • Kapcsolattartás meglévő ügyfelekkel
  • Új ügyfelek megkeresése és tárgyalások szervezése

Elvárások

  • Minimum középfokú végzettség érettségivel
  • Vállalkozói szemlélet, szerződéses jogviszony vállalása
  • Önálló munkavégzésre való képesség
  • Kiváló kommunikációs és szervezési készség
  • Tanulásra, fejlődésre való hajlandóság
  • Előny, de nem feltétel ha diplomád van vagy ha rendelkezel MNB biztosításközvetítői tanúsítvánnyal

Előnyök

  • Egyedülálló juttatási rendszer, átlag feletti jövedelem
  • Kezdő anyagi támogatás, negyedéves bónuszok
  • Folyamatos ingyenes képzések, mentori támogatás
  • Saját weboldal
  • Karrierépítési lehetőség
  • Nyereményutazások
  • Modern irodai környezet

Jelentkezz fényképes önéletrajzod megküldésével.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra
  • Vállalkozói, szerződéses

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola
  • Főiskola
  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!