Gépszerelő-karbantartó kollégát keresünk Kaposvárra

1. MCM Kft.
Kaposvár
Bruttó 300 000 Ft / Hónap
2021. 07. 27.

Gépszerelő-karbantartó kollégánkat keressük Kaposvárra, a Cukormanufaktúrába!

A Pfeifer & Langen cégcsoport tagjaként a rugalmasság és a minőségi termelés az alapelveink közé tartozik. Növekszik csomagolóüzemünk, így keressük új, gépszerelő-karbantartó kollégánkat, elsősorban géplakatos, mezőgazdasági gépszerelő végzettséggel.

Feladatok

  • csomagoló gépek tervezett karbantartása
  • felmerülő hibák gyors javítása
  • gépek telepítése, ill. egyéb projektekben való aktív részvétel
  • épülettel kapcsolatban felmerülő hibák elhárítása
  • karbantartásvezető által kiadott egyéb feladatok

Elvárások

Dolgozzunk együtt, ha:

  • szakirányú végzettséged van VAGY
  • tapasztalatod van termelő üzemben, gépkarbantartás terén VAGY
  • pályakezdő vagy, de készen állsz valódi gyakorlatot szerezni

A karbantartás elsősorban az üzemi műszakokhoz igazodik, hétfőtől péntekig reggel 6 órától kezdődik.

Amit kínálunk

  • Bérezés: bruttó 300.000 Ft
  • 3 hónap után élet- és egészségbiztosításra, valamint választható cafeteria elemekre leszel jogosult.
  • És nálunk is alap: a bejelentés, a stabil munkahely, a munkaruha, a műszakpótlék, örök élet.

A jelentkezéshez az önéletrajz előny, de elég, ha bemutatod magad, végzettségeid, munkatapasztalataidat.

Telefonszám mindenképpen szükséges, hogy fel tudjuk veled venni a kapcsolatot!

Jelentkezési határidő: 2021.08.15.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • 1-2 év szakmai tapasztalat
  • 2-4 év szakmai tapasztalat
  • 5-9 év szakmai tapasztalat
  • 10 vagy több év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • OKJ
  • Szakközépiskola
  • Technikum

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!