Irodai adminisztrátor - könyvelő asszisztens kollégát keresünk kaposvári könyvelő irodánkba

Kaposvári Könyvelő Irodánkba munkatársat keresünk irodai adminisztrátor – könyvelő asszisztens munkakörbe

Feladatok

  • irodai feladatok

Elvárások

  • közgazdasági szakközépiskolai végzettség; előny: pénzügyi-számviteli ügyintézői, mérlegképes könyvelői végzettség
  • rugalmasság, ügyfélközpontúság
  • számítógépes programok (word, excel) felhasználói szintű ismerete
  • biztos és gyors gépírás
  • jó kommunikációs készség

Amit kínálunk

  •  részmunkaidős foglalkoztatás
  • biztos jövedelem
  • lendületes, dinamikus, kihívásokkal teli munka
  • szakmai kihívások és szakmai fejlődés

A munkakör betöltésére nyugdíj  , gyes-gyed  mellett munkát vállalni szándékozók jelentkezését várjuk.

Jelentkezéseket az oldalon keresztül várjuk.

Foglalkoztatás jellege

  • Részmunkaidő 4 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!