Ingatlanértékesítő állás Kaposváron

Top EMBA Kft.
Kaposvár
2022. 06. 02.

Az Immo1 Ingatlanközvetítő Hálózat Kaposvári irodája keresi leendő munkatársait!

Ha elhivatott vagy, szorgalmas és nyitott a tanulásra várlak egy kötetlen beszélgetésre a szakmáról, a feladatokról és az előrelépés lehetőségeiről!

Ha szeretnél egy lendületes, fiatalos és elkötelezett csapathoz tartozni akár már szakmabeliként, akár teljesen kezdőként várom a jelentkezésed!

Feladatok

  • Eladói és vevői ügyfélkör kialakítása, kezelése
  • Eladó ingatlanok értékesítési folyamatának lebonyolítása
  • Vevői igények felmérése, ingatlan bemutatók szervezése
  • Adásvételi szerződések teljes körű előkészítése

Elvárások

  • középfokú vagy felsőfokú végzettség (minimum érettségi bizonyítvány)
  • kiváló kommunikációs készség
  • határozott fellépés
  • sikerorientált, pozitív gondolkodás
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

  • 3 hónap alatt elsajátíthatsz mindent, ami az induláshoz szükséges
  • Állandó vezetői jelenlét, aki segíti a munkát és tanulást
  • Munkánkat ügyvéd, bankfüggetlen hiteltanácsadó és energetikus szakemberek segítik
  • Karrier lehetőség kedvező jutalékos rendszerben
  • Jól működő franchise hálózat biztosította előnyök

Kérlek, küld el fényképes önéletrajzodat a "Jelentkezem" gombra kattintva!

Vargáné Heffter Judit

Immo1 Franchise partner/irodavezető

A telefonszám bejelentkezés uátn tekinthető meg!

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Egyéb

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • OKJ
  • Gimnázium

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Gyakornok

Önéletrajz elküldése kötelező!