Környezetvédelmi projektvezetőt keresünk Kaposvár és Budapest településekre

A KÖVET Egyesület a Fenntartható Gazdaságért a fenntartható fejlődés mellett elkötelezett munkatársat keres az alábbi munkakörre:

környezetvédelmi projektvezető.

A KÖVET Egyesület 1995 óta tevékenykedik a környezetvédelem, a fenntarthatóság és a körforgásos gazdaság területein.

Hazai és nemzetközi projektekben veszünk részt, rendezvényeket szervezünk, negyedévente szaklapot adunk ki LÉPÉSEK a fenntarthatóság felé címmel.

Bővebben tájékozódhat rólunk a www.kovet.hu weboldalon.

Feladatok

  • klímaadaptációval kapcsolatos LIFE projekt vezetése
  • karbonlábnyom számítás
  • környezetvédelmi és fenntarthatósági vállalati projektek – ajánlatadás, projektek kivitelezéseben való részvétel, szakmai feladatok
  • hazai és nemzetközi pályázatok tervezése, írása, lebonyolítása a környezetvédelem és a fenntarthatóság területén
  • rendezvények szervezésében, lebonyolításában való részvétel
  • kapcsolattartás az egyesületi tagokkal
  • az egyesület eszméjének terjesztése, új egyesületi tagok toborzása
  • projektekkel és pályázatokkal kapcsolatos adminisztratív és szervezési feladatok

Elvárások

  • felsőfokú végzettség (környezetmérnöki, természetvédelmi, természettudományi végzettség)
  • 3-5 év szakterületen szerzett tapasztalat
  • igényes, pontos, megbízható és önálló munkavégzés
  • a munkavégzéshez szükséges számítástechnikai ismeretek (word, excel, web)
  • jó problémamegoldó képesség, rugalmasság
  • elhivatottság
  • jó szóbeli és írásbeli kommunikációs képesség, aktív, tárgyalóképes angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • változatos és felelősségteljes szakmai feladatok, folyamatos kihívások
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • támogató környezet fiatalos és dinamikus csapatban
  • kapcsolatépítési lehetőség

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!