Biztosítási és hitelezési tanácsadó munkakörben álláslehetőség Kaposváron

Kaposváron működő irodánkba keresek Kaposvár és környékéről munkatársakat Nemzetközi Pénzintézethez kiemelkedő bérezéssel.

Miért jó ide tartozni?

Dinamikus csapatunkban minden tudás és gyakorlat rendelkezésedre áll, hogy sikeres légy!

Ne jelentkezz, ha lusta vagy, nem szereted az ápolt, üzleti megjelenést, nincsenek nagy céljaid és mindenképpen egy középszerű munkát keresel!

Ellenben jelentkezz, ha szorgalmas és kitartó vagy, szívesen betöltenél fontos, ügyfeleket támogató szerepet, vannak nagy álmaid, amit meg akarsz valósítani és átlagon felül szeretnél keresni!

Fontos, hogy minimum érettségivel rendelkezz!

Teszteld magad: https://play.benchmark.games/hu/4278

Motivációs levélben írd meg 5 mondatban, miért Te vagy a legalkalmasabb erre a munkára!

Feladatok

  • Egyénre szabott igényfelmérés készítése leendő ügyfeleink részére
  • Megoldási javaslat összeállítása
  • Meglévő ügyfelekkel kapcsolattartás

Elvárások

  • Érettségi alapelvárás, előnyt jelent a hatósági végzettség vagy a diploma
  • 1-2 év értékesítési tapasztalat
  • Tanulási hajlandóság
  • Kiváló kommunikációs kézség
  • Önálló munkavégzésre való képesség

Amit kínálunk

  • Folyamatosan fejlődhetsz az ingyenes belső képzéseken!
  • Karrierre tehetsz szert, már akár 30 éves korod előtt, de ha elmúltál már 35 az sem akadály, segítünk felvenni a lépést!
  • Mentorprogramunk segít, hogy elérd kitűzött céljaidat!
  • Kiemelkdő jövedelemre tehetsz szert!

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra
  • Vállalkozói, szerződéses

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola
  • Főiskola
  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!