Csomagoló - csoport vezető munkatársat keresünk Kaposváron

LAMELLÓ Kft.
Kaposvár
2021. 06. 02.

Kaposvári székhelyű, dinamikusan fejlődő faipari vállalkozásunk csomagoló csoportjának vezetőjét keresi!

Rád gondoltunk, amennyiben precíz vagy és felelősségteljes, könnyen kezeled a hozzád tartozó kollégákat és szeretnél egy korszerű, jó hangulatú munkakörnyezetben dolgozni.

Feladatok

  • Magas minőségű, tömörfa bútorok előre meghatározott szakmai sztenderdek alapján történő precíz csomagolása
  • A csomagolás fotódokumentációja
  • Az elvégezett csomagolások minőségének vizsgálata megadott ellenőzőlista alapján
  • A csomogoló munkakörben dolgozó 2-3 kolléga koordinálása, ellenőzése, munkaszervezése
  • A későbbiekben érkező kollégák betanítása

Elvárások

  • Bármilyen szakképesítés vagy érettségi
  • Jó hozáállás
  • Alkalmazkodás a két műszakos munkarendhez (06:00-tól 14:00-ig vagy 14:00-től 22:00-ig)

Előnyök

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Műszaki jártasság
  • Jó kézügyesség
  • Német nyelvismeret

Amit kínálunk

  • Stabil, kiszámítható pozíció
  • Kimagasló bérezés
  • Modern munkakörnyzet
  • A próbaidőt követően fizetésen túli prémium

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott
  • Közép vezető

Önéletrajz elküldése kötelező!