Asztalos kollégát keresünk Kaposváron

LAMELLÓ Kft.
Kaposvár
2021. 02. 16.

Kaposvári székhelyű, prémium minőségű, tömörfából készült bútorok gyártásával foglalkozó, dinamikusan fejlődő vállalkozásunk ASZTALOS kollégát keres!

Feladatok

  • Részvétel a tömörfából készült bútorok gyártási folyamataiban, összeállításában.

Elvárások

  • A munkakör szempontjából releváns, faipari szakképesítés
  • Motivált hozzáállás, fejlődni vágyó jellem, magas fokú igényesség
  • Alkalmazkodás a kétműszakos munkarendhez (06:00-tól 14:00-ig vagy 14:00-től 22:00-ig)

Előnyök

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Német nyelvismeret

Amit kínálunk

  • Jelen helyzetben is stabil, kiszámítható munkahely
  • Korszerű, modern munkakörnyzet, magas minőségű munkaeszközök
  • Jó hangulatú, motiváló légkör
  • Versenyképes bérezés, amely a munkaidő letelte után prémiummal is kiegészül
  • Lehetőség a szakmai fejlődésre, cégen belüli előrelépésre

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!