Gazdasági vezető pozícióba kollégát keresünk Kaposváron

KVIKSZ Kft.
Kaposvár
2021. 01. 15.

Cégünk 100 %-ban magyar tulajdonú vállalkozás, mely 1999-ben jött létre.

Fő profilunk épületvillamossági feladatok, villamos hálózatok-, napelemes rendszerek kivitelezése.Cégünk 100 %-ban magyar tulajdonú vállalkozás, mely 1999-ben jött létre.

Fő profilunk épületvillamossági feladatok, villamos hálózatok-, napelemes rendszerek kivitelezése.

Feladatok

  • a pénzügy-számvitel-kontrolling terület szakmai irányítása, ellenőrzése, a számlázási folyamatok felügyelete,
  • pénzügyi tervezés, elemzés,
  • éves beszámolók elkészítése,
  • pénzügyi stratégiai döntések előkészítése,
  • kintlévőségkezelés rendszerének működtetése,
  • banki kapcsolattartás.

Elvárások

  • közgazdász végzettség,
  • naprakész adózási- és számviteli ismeretek,
  • hasonló területen szerzett min. 3 év tapasztalat.

Amit kínálunk

  • versenyképes jövedelem,
  • béren kívüli juttatások,
  • egy dinamikusan fejlődő cég növekedésében való részvétel,
  • hosszú távú egzisztencia.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Felső vezető

Önéletrajz elküldése kötelező!