Ügyfélszolgálati munkatársat keresünk Kaposváron

MINDOK-DUO Kft.
Kaposvár
2021. 04. 13.

Magyarország egyik vezető és nagy múlttal rendelkező biztosítója keresi kaposvári irodájába leendő munkatársait az alábbi pozícióba:

ÜGYFÉLSZOLGÁLATI MUNKATÁRS.

Jelentkezz fényképes önéletrajzod elküldésével.

Feladatok

  • Ügyféligények teljes körű kiszolgálása
  • Pénzügyi tervezési és tanácsadási tevékenység
  • A cégcsoport termékeinek értékesítése
  • Kapcsolattartás meglévő ügyfelekkel
  • Új ügyfelek megkeresése és tárgyalások szervezése

Elvárások

  • Minimum középfokú végzettség érettségivel
  • Vállalkozói szemlélet, szerződéses jogviszony vállalása
  • Önálló munkavégzésre való képesség
  • Kiváló kommunikációs és szervezési készség
  • Tanulásra, fejlődésre való hajlandóság

Előnyök

  • ha diplomád van vagy
  • ha rendelkezel MNB biztosításközvetítői tanúsítvánnyal

Amit kínálunk

  • Egyedülálló juttatási rendszer, átlag feletti jövedelem
  • Kezdő anyagi támogatás, negyedéves bónuszok
  • Folyamatos ingyenes képzések, mentori támogatás
  • Saját weboldal
  • Karrierépítési lehetőség
  • Nyereményutazások
  • Modern irodai környezet

Foglalkoztatás jellege

  • Vállalkozói, szerződéses

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola
  • Főiskola
  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános
  • Megszakítás nélküli (váltásos)

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!