Online szövegíró részmunkaidős állás Kaposváron

Szövegírót keresek részmunkaidőben, otthonról végezhető munkára.

Számlaképesség előny.

Előzetes tudás, tapasztalat nem feltétel, de jó fogalmazó készség, változatos szókincs és tájékozottság fontos!

Nem szükséges gyakorlat. Otthonról végezhető az oktató anyagok alapján. Rugalmas időbeosztás.

Fizetés kiegészítésnek, plusz jövedelemnek felel meg.

Jelentkezni a bejelentkezés után látható telefonszámon.

Feladatok

  • Szövegírás, weboldal szerkesztés.

Elvárások

  • Fogalmazási, írási készség alap szinten.
  • Tanulásra, fejlődésre nyitottság.
  • Választékos szókincs, tájékozottság.
  • Számlaképesség előny.
  • Határidők betartása.

Amit kínálunk

  • Főállás, GYES, GYED, iskolai tanulmányok mellett is végezhető.
  • Bérezés megegyezés szerint az elvégzett munka mennyiségének függvényében.

Foglalkoztatás jellege

  • Időszakos munka
  • Távmunka/otthoni munka

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott