Szakmunka

Elektromos karbantartó (villanyszerelő) munkatársakat keresünk

Munkavégzés helye: Kaposvár
2020. 11. 13. 08:17

Érdeklődni lehet a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Feladatok:

  • Az üzemben történő villanyszerelési feladatok ellátása, hibakeresés/javítás
  • Telephelyen belüli villamos átalakítási munkák elvégzése
  • Termeléshez tartozó gépek elektronikai javítása/hibakeresése
  • Mechanikus karbantartók esetenkénti segítése
  • Esetenkénti magasban történő munkavégzés
  • Alvállalkozók telephelyen belüli munkálatainak felügyelete
  • Együttműködés a gépek, berendezések áthelyezésénél, összeszerelésénél és üzembe helyezésénél

Elvárások:

  • Villanyszerelői végzettség
  • Érintésvédelmi szabványossági felülvizsgáló szakképesítés (érintésvédelmi szabványossági felülvizsgálatok végzése)
  • Műszaki dokumentáció, elektromos kapcsolási rajz olvasási készség
  • Aktív részvétel az esetleges üzemi fejlesztésekben

Amit kínálunk:

  • Kiemelkedő bérezés
  • Cafeteria
  • Jelenléti bónusz
  • Készenléti díj