Adminisztráció, irodai munka

Adminisztráció és értékesítő feladatok ellátására munkatársat keresünk Kaposváron

Munkavégzés helye: Kaposvár
2020. 11. 02. 12:10

Kaposvár egyik nagy múltú, széleskörű szerviz és kereskedelmi tevékenységgel foglalkozó vállalata keres adminisztrációs és értékesítő feladatok ellátására munkatársat!

Ha szeretsz emberekkel foglalkozni, hosszú távú biztos munkahelyet szeretnél, jelentkezz hozzánk!

Feladatok:

  • Ügyfélfogadás, Ügyfelkezelés
  • Értékesítés
  • Szervizfolyamatok nyomon követése
  • Kapcsolódó adminisztratív és ügyviteli feladatok ellátása
  • Adminisztratív munkavégzés
  • Könyvelés előkészítés
  • Kapcsolattartás vevőkkel, partnerekkel, forgalmazókkal

Elvárások:

Téged keresünk, ha:

  • Pontos és megbízható vagy,
  • Képes vagy önállóan és proaktívan dolgozni,
  • Barátságos, segítőkész és vevőorientált vagy,
  • Meggyőzően kommunikálsz és van türelmed az emberekhez,
  • Számítógépes ismeretekkel rendelkezel

Előnyök:

Előny, de nem feltétel:

  • Angol és/vagy német nyelvtudás erős társalgási szinten
  • Hasonló munkaterületen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Stabil, biztos vállalati háttér
  • Jó hangulatú, fiatalos környezet
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Bejelentett munkaviszony
  • Versenyképes, korrekt jövedelem