Óvodai pedagógiai asszisztens állás Baté településen

A Mosdósi Mackóvár Óvoda a Közalkalmazottak jogállásáról szóló 1992. évi XXXIII. törvény 20/A. § alapján pályázatot hirdet

Pedagógiai asszisztens  munkakör betöltésére.

A közalkalmazotti jogviszony időtartama: határozott idejű,  2021.07.31. –ig tartó közalkalmazotti jogviszony

Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő

A munkavégzés helye: Somogy megye, 7258 Baté Fő u. 11.

Feladatok

  • gyermekfelügyelet, pedagógusok munkájának segítése, eseti feladatok ellátása, adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások

  • Középiskolai érettségi, Pedagógiai asszisztens OKJ-s végzettség, magyar állampolgárság, büntetlen előélet, cselekvőképesség

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

  •  fényképes szakmai önéletrajz
  • iskolai végzettséget igazoló okirat másolata
  • 3 hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány
  • Iskolai végzettséget, képesítést, szakképzettséget igazoló oklevek másolata
  •  a pályázó nyilatkozata arról, hogy a pályázati anyagban foglalt személyes adatainak kezeléséhez a pályázati eljárásban hozzájárul

Amit kínálunk

Az illetmény megállapítására és a juttatásokra a Közalkalmazottak jogállásáról szóló 1992. évi XXXIII. törvény rendelkezései és az idevonatkozó jogszabályok az irányadók.

A munkakör legkorábban a pályázatok elbírálását követően azonnal betölthető.

A pályázat benyújtásának határideje: 2020. október 8.

A pályázati kiírással kapcsolatosan további információt Simon Andrea intézményvezető nyújt, a 06/30/247-1176-os telefonszámon.

A pályázatok benyújtásának módja:

  • Postai úton, a pályázatnak a Mosdósi Mackóvár Óvoda címére történő megküldésével (7257 Mosdós Kossuth u. 4.).
  • Elektronikus úton Simon Andrea részére a "Jelentkezem" gombon keresztül
  • Személyesen: Simon Andrea 7257 Mosdós Kossuth u. 4.

A pályázat elbírálásának határideje: 2020. október 12. .

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola
  • OKJ

Munkarend

  • Általános

Önéletrajz elküldése kötelező!