Fizikai, segéd, betanított munka

Fonte Viva Kft. somogyvári üzemébe felvételt hirdet mechanikai karbantartó munkakör betöltésére

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Somogyvár
2020. 05. 20. 12:23

Fonte Viva Kft. somogyvári üzemébe felvételt hirdet

MECHANIKAI KARBANTARTÓ

munkakör betöltésére

Feladatok:

  • A gyártó sorokon bekövetkezett meghibásodások folyamatos és gyors elhárítása.
  • Aktív részvétel a megelőző karbantartás kialakításában, hibalista készítése az elvégzendő munkákról.
  • A gépsorok, kiszolgáló berendezések üzembiztonságának folyamatos fenntartása, növelése.
  • Javításokhoz szükséges alkatrészek felmérése.
  • Aktívan részvétel a terület műszaki fejlesztésében.

Elvárások:

  • Gépszerelő középfokú végzettség
  • Minimum 2 éves szakmai tapasztalat gyártó sorok karbantartásában.

Előnyök:

  • Élelmiszeriparban és csomagolásban szerzett tapasztalat
  • Hegesztő, esztergályos munkákban jártasság

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Szakmai- és anyagi fejlődési lehetőség
  • Versenyképes jövedelem
  • Munkába járás támogatása