Fonte Viva Kft. somogyvári üzemébe felvételt hirdet mechanikai karbantartó munkakör betöltésére

Fonte Viva Kft.
Somogyvár
2020. 05. 20.

Fonte Viva Kft. somogyvári üzemébe felvételt hirdet

MECHANIKAI KARBANTARTÓ

munkakör betöltésére

Feladatok

  • A gyártó sorokon bekövetkezett meghibásodások folyamatos és gyors elhárítása.
  • Aktív részvétel a megelőző karbantartás kialakításában, hibalista készítése az elvégzendő munkákról.
  • A gépsorok, kiszolgáló berendezések üzembiztonságának folyamatos fenntartása, növelése.
  • Javításokhoz szükséges alkatrészek felmérése.
  • Aktívan részvétel a terület műszaki fejlesztésében.

Elvárások

  • Gépszerelő középfokú végzettség
  • Minimum 2 éves szakmai tapasztalat gyártó sorok karbantartásában.

Előnyök

  • Élelmiszeriparban és csomagolásban szerzett tapasztalat
  • Hegesztő, esztergályos munkákban jártasság

Amit kínálunk

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Szakmai- és anyagi fejlődési lehetőség
  • Versenyképes jövedelem
  • Munkába járás támogatása

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Munkarend

  • Többműszakos

Önéletrajz elküldése kötelező!