Kaposvári lakásszövetkezet műszaki ügyintéző munkatársat keres

Lakásszövetkezet munkatársat keres kaposvári irodájába műszaki ügyintéző munkakörbe.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, várjuk részletes önéletrajzát a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Elvárások

  • Középfokú szakirányú végzettség (gépésztechnikus, építésztechnikus)
  • Műszakirajz ismeret
  • Több éves tapasztalat
  • Műszaki beállítottság
  • MS Office felhasználó szintű ismerete
  • B kategóriás gépjárművezetői engedély
  • Rendszerszemléletű gondolkodás
  • Pontos, precíz önálló munkavégzés

Előnyök

  • Terhelhetőség
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Problémafelismerő és megoldó képesség

Amit kínálunk

  • Teljes munkaidős, határozatlan idejű alkalmazotti jogviszony
  • Családias munkahelyi környezet
  • Stabil háttér
  • Hosszú távú munkalehetőség

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakközépiskola

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott