Szállodai recepciós/háziasszony munkakörbe kollégát keresünk Polányban

Polányban található, Magyarország egyik legsokoldalúbb és legkülönlegesebb, folyamatosan fejlődő kúriájába keressük munkájához igényes, vendégközpontú, a szakmai fejlődés iránti igénnyel és képességgel rendelkező leendő kollegánkat.Polányban található, Magyarország egyik legsokoldalúbb és legkülönlegesebb, folyamatosan fejlődő kúriájába keressük munkájához igényes, vendégközpontú, a szakmai fejlődés iránti igénnyel és képességgel rendelkező leendő kollegánkat.

Feladatok

  • vendégek fogadása, érkeztetése a rendszerben
  • programajánlatok aktualizálása, vendégek tájékoztatása
  • kijelentkezések rögzítése, számlák kiállítása
  • adminisztratív feladatok, pénzkezelés
  • Vendéglátással kapcsolatos teendők során a felszolgáló(k) munkájának támogatása, segítése

Elvárások

  • legalább középfokú végzettség, minimum 2 éves releváns szakmai tapasztalat
  • kommunikációs szintű angol-vagy németnyelv-tudás
  • jó szervező- és kommunikációs készség
  • önálló problémamegoldó képesség
  • kifogástalan megjelenés, magabiztos, kezdeményező kommunikáció
  • felelősségteljes, megbízható, érett személyiség

Amit kínálunk

  • változatos, sokszínű feladatok a mindennapokban
  • nyitottak vagyunk minden új ötletre, kezdeményezésre
  • szakmai fejlődés lehetősége
  • stabil munkahely
  • fiatalos, családias, dinamikus munkahelyi környezet
  • önálló munkavégzés lehetősége támogatói környezetben
  • Személyzeti étkezés, kávé és üdítőital fogyasztás

Amennyiben felkeltettük érdeklődésedet és szeretnél a csapatunk része lenni, úgy fényképes önéletrajzodat motivációs levél kíséretében, fizetési igény megjelölésével a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Munkarend

  • Általános

Önéletrajz elküldése kötelező!