Raktáros - eladó kollégát keresünk Kaposváron

Karb-tech Kft.
Kaposvár
2020. 05. 19.

A cégről:

A KARB-TECH Kft  30 éve a Svéd Golyóscsapágy Zrt szerződött partnere, és az egyik legmegbízhatóbb beszállítója a régióban üzemelő ipari és mezőgazdasági üzemeknek, illetve multinacionális vállalatoknak.

Raktárinkban több mint 20.000 féle kiváló minőségű terméket készletezünk, mely biztos hátteret jelent vevőink számára a normál beszerzések, és az esetleges üzemzavarok idején is. Forgalmazott márkáink: SKF,FAG, INA, Timken,Tyrolit, Bosch elektromos kéziszerszámok, Optibelt, Gates, ESAB, Loctite, Nicro, OKS, Motip, MOL, Blickle, Fini, Rectus, Festo, Norgren, Bosch Rexroth, Hafner, Unior, Beta, BAHCO, KSTOOLS, Wera, Comet, Gisowatt, BP, Hiwin, THK, Sava, Tsubaki, Dichtomatik, Mitutoyo, Skil, stb.

Elismerések: Év beszállítója. Alcoa Köfém és Hungrana. Opten Kft A minősítés "az üzleti élet egyik legmegbízhatóbb szereplője"

Feladatok

  • a kiszállítások, postázások összekészítése, ellenőrzése,
  • a külső szállítóval érkező áru átvételének  ügyintézése
  • Készletgazdálkodás, leltározásban való aktív részvétel
  • raktári rend fentartása
  • Számlázás
  • Bolti vevők kiszolgálása
  • házhoz szállítás nagyobb vállalatoknak

Elvárások

  • gyakorlattal rendelekző jogosítvány
  • Műszaki, gépipari kereskedelemben való jártasság
  • Precíz munkavégzés
  • Felelősségvállalás
  • Proaktív problémamegoldási képesség

Előnyök

  • raktárosként,  szerzett tapasztalat
  • műszaki végzettség
  • karbantartó  anyag ismeret
  • jó kommunikációs képesség

Amit kínálunk

  • 30 éve működő karbantartás technikai üzletlánc Somogy és Fejér megyében
  • Hosszú távú munkalehetőség – kiemelkedő, modern logisztikai eszközök
  • Versenyképes bérezés
  • Szakmai fejlődés, első osztályú gyakorlati oktatások
  • Változatos, érdekes munka, dolgozói kedvezmény
  • Cafeteria juttatás 450.000 Ft bruttó/év
  • 40 órás, 5 napos munkahét, nyitva tartás szerint
  • Munkavégzés jó munkahelyi körülmények között
  • Stabil vállalati háttér
  • Alkalmazotti jogviszony
  • Családias hangulat, skandináv vállalati kultúra

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakközépiskola
  • Technikum

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!