Lejárt hirdetés

Gépjárműalkatrész ügyfélszolgálati munkatársnak álláslehetőség Kaposváron

Cargate Kft.

Ügyfélszolgálat

Munkavégzés helye: Kaposvár

Bruttó 250000 / hónap
1970. 01. 01. 01:00

Szeretsz emberekkel foglalkozni?

Jártas vagy az autóalkatrészek ismeretében?

Az Autonet Import Magyarország Kft. szerződött alvállalkozójaként, stabil hátterű vállalkozás keres állandó kollégákat ügyfélszolgálati munkatárs pozícióba kaposvári telephelyére.

Munkavégzés helye: Kaposvár

Kezdés: megegyezés szerint

Jelentkezni kizárólag fényképes önéletrajzzal lehetséges a "Jelentkezem" gombra kattintva.
Jelige: KAPOSVÁR ÜGYFÉL

A beküldött önéletrajzok alapján fogjuk a kiválasztott jelölteket egy személyes találkozó egyeztetése után interjú keretében meghallgatni. Akit nem választunk ki, e-mailben fogjuk értesíteni.

Feladatok

  • A partnerek részéről beérkező igények kezelése, feldolgozása, rögzítése, ajánlatok készítése
  • Megrendelések, vásárlások adminisztrálása, a partnerek személyes kiszolgálása, pénztárkezelés
  • Termék, illetve megrendelés specifikus tanácsadás
  • Termék promóció
  • Reklamációs ügyintézés

Elvárások

  • Középfokú végzettség
  • Erős gépjárműalkatrész ismeret
  • Gépjármű alkatrész értékesítés területén szerzett tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Ügyfélszolgálaton szerzett szakmai tapasztalat előnyt jelent

Előnyök

  • Hasonló területen szerzett munkatapasztalat

Amit kínálunk

  • Feladatoknak megfelelő javadalmazás és teljesítményarányos jutalék
  • Szakmai képzések
  • Piacon ismert és elismert vállalati háttér
  • Munkavégzés határozatlan időtartamú munkaszerződéssel
  • Próbaidő 3 hónap
  • Céges mobiltelefon

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakközépiskola

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!