Gépjárműalkatrész ügyfélszolgálati munkatársnak álláslehetőség Kaposváron

Cargate Kft.
Kaposvár
Bruttó 250 000 Ft / hónap
2020. 01. 20.

Szeretsz emberekkel foglalkozni?

Jártas vagy az autóalkatrészek ismeretében?

Az Autonet Import Magyarország Kft. szerződött alvállalkozójaként, stabil hátterű vállalkozás keres állandó kollégákat ügyfélszolgálati munkatárs pozícióba kaposvári telephelyére.

Munkavégzés helye: Kaposvár

Kezdés: megegyezés szerint

Jelentkezni kizárólag fényképes önéletrajzzal lehetséges a "Jelentkezem" gombra kattintva.
Jelige: KAPOSVÁR ÜGYFÉL

A beküldött önéletrajzok alapján fogjuk a kiválasztott jelölteket egy személyes találkozó egyeztetése után interjú keretében meghallgatni. Akit nem választunk ki, e-mailben fogjuk értesíteni.

Feladatok

  • A partnerek részéről beérkező igények kezelése, feldolgozása, rögzítése, ajánlatok készítése
  • Megrendelések, vásárlások adminisztrálása, a partnerek személyes kiszolgálása, pénztárkezelés
  • Termék, illetve megrendelés specifikus tanácsadás
  • Termék promóció
  • Reklamációs ügyintézés

Elvárások

  • Középfokú végzettség
  • Erős gépjárműalkatrész ismeret
  • Gépjármű alkatrész értékesítés területén szerzett tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Ügyfélszolgálaton szerzett szakmai tapasztalat előnyt jelent

Előnyök

  • Hasonló területen szerzett munkatapasztalat

Amit kínálunk

  • Feladatoknak megfelelő javadalmazás és teljesítményarányos jutalék
  • Szakmai képzések
  • Piacon ismert és elismert vállalati háttér
  • Munkavégzés határozatlan időtartamú munkaszerződéssel
  • Próbaidő 3 hónap
  • Céges mobiltelefon

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakközépiskola

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!