Műszaki vezető kollégát keresünk Polányban található Babérliget Kúriába

MŰSZAKI VEZETŐ kollégánkat keressük a Polányban található Babérliget Kúriába.

TÉGED KERESÜNK, HA

  • Ingatlanok műszaki üzemeltetésében legalább 3-5 éves tapasztalatot szereztél
  • Műszaki, épületgépészeti, energetikai és tűzvédelmi ismeretekkel rendelkezel
  • Felsőfokú műszaki végzettséggel rendelkezel
  • Nem jelent problémát egy kisebb műszakis csapat irányítása
  • Rendelkezel saját autóval, és B kategóriás jogosítvánnyal
  • Jól kommunikálsz
  • Önállóság, határozottság és jó problémamegoldó készség jellemez

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

Baberliget Kúria, Polány

Fényképpel ellátott önéletrajzodat, fizetési igény megjelölésével, a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.

Feladatok

  • A panzió műszaki üzemeltetési és karbantartási feladatainak koordinálása és ellenőrzése
  • Épületüzemeltetési szolgáltatások koordinálása, ellenőrzése, a felmerülő minőségi problémák kezelése.
  • Karbantartók munkájának operatív irányítása, folyamatos követése, ellenőrzése, számonkérése
  • Folyamatos kapcsolattartás az alvállalkozókkal, a szerződött feladatok elvégzésének ellenőrzése, teljesítési igazolások kiadása.
  • Gazdaságos ingatlanüzemeltetés biztosítása
  • Vállalkozói ajánlatok bekérése, szerződések előkészítése
  • Riportok és nyilvántartások készítése a felettes vezetőnek
  • Kapcsolattartást szakhatóságokkal, hatóságokkal, közműszolgáltatókkal

Amit kínálunk

  • Támogató és barátságos környezet, ahol
  • Jófej és segítőkész kollégáidhoz, illetve vezetőidhez bármikor fordulhatsz.
  • Versenyképes fizetés,
  • Egész évben stabil, teljes munkaidős állás.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Főiskola

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Közép vezető

Önéletrajz elküldése kötelező!