Munkatársat keresünk műszerész pozícióba

A Magyar Cukor Zrt. Magyarország piacvezető cukoripari vállalata, az egyedüli, amely gyárral is rendelkezik az országban.

Koronás Cukor termékcsaládunk tagjai a legismertebb cukortermékek a magyar háziasszonyok körében, ami egyrészről a magas termékminőségnek, másrészt a széles termékválasztéknak is köszönhető.

Dolgozóink kiváló teljesítményéért cserébe vonzó csomagokat kínálunk, amelyek a béreken felül számos egyéb juttatást tartalmaznak.

Feladatok

  • Mérőműszerek és érzékelők beállítása (PH-mérők, sűrűség mérők, nyomás- és nyomáskülönbség távadók, mennyiségmérők, hőmérők, radarok, szintmérők, cukorszín mérők, mérlegek, távolságmérők, fénykapuk, érzékelők,…) és folyamatirányító rendszerhez illesztése, az ehhez szükséges kábelezési, illetve szekrényszerelési munkák elvégzése.
  • Beavatkozók beállítása (elektro-pneumatikus szabályzók, kompakt szabályzók, frekvenciaváltók, kétállapotú szelepek, motoros szelepek, relés vezérlő logikák,…) és a folyamatirányító rendszerhez illesztése.
  • Folyamatirányításban használt mérő és beavatkozó eszközök hibaelhárítása, karbantartása, felújítása.
  • Üzemzavar elhárítás, javítás, felújítási feladatok ellátása.

Elvárások

  • Mechanikai vagy pneumatikai műszerész vagy villanyszerelői végzettség
  • Kampányidőszakban 3 műszak vállalása (műszakrendtől függően hétvégén/ünnepnapokon is)
  • Önálló munkavégzés
  • Kapcsolási rajzok és műszaki dokumentációk értelmezése

Előnyök

  • Pneumatikai ismeretek

Amit kínálunk

  • Versenyképes alapbér
  • Magas műszakpótlék
  • 13. havi fizetés
  • Plusz egyhavi prémium egyéni teljesítmény függvényében
  • Állandó, stabil munkahely
  • Magas béren kívüli juttatások
  • 24 órás csoportos balesetbiztosítás
  • Továbbképzési lehetőségek

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Munkarend

  • Általános
  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!