HR-es ügyintéző munkatársat keresünk Kaposváron

Lona Medic Kft.
Kaposvár
2019. 11. 15.

Cégünk az ország egész területére kiterjedő egészségügyi szolgáltatások nyújtásával foglalkozó, kaposvári székhelyű kft. Magasan kvalifikált munkavállalókat keresünk a humánerőforrás toborzás és ügyintézés munkakör betöltésére.

A JELENTKEZÉS ÉRDEKÉBEN KÜLDJE EL ÖNÉLETRAJZÁT A "JELENTKEZEM" GOMBRA KATTINVTA!

AZ ÁLLÁSSAL KAPCSOLATOS KÉRDÉSEIT, UGYANIDE VÁRJUK.

Feladatok

  • a HR-dokumentumok rendszerezése, a hozzájuk kapcsolódó nyilvántartások naprakész vezetése, kimutatások készítése;
  • kapcsolattartás a munkavállalókkal, a Hivatal kapcsolódó szervezeti egységeivel;
  • iktatási és ad hoc tevékenységek és feladatok ellátása,
  • a kapcsolódó dokumentumok szkennelése, rendszerezése,
  • munkaidőnyilvántartás vezetése
  • munkaviszony létesítésével, megszüntetésével kapcsolatos adminisztrációs feladatok elvégzése (munkaszerződések, munkaköri leírások, megállapodás készítése)

Elvárások

  • magas fokú együttműködési készség
  • magabiztos, felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (levelezőkliens használata, Word, Excel, internet);
  • HR szakma iránt való elkötelezettség
  • fejlődési vágy, tanulási hajlandóság
  • egy kis releváns szakmai tapasztalat
  • kiváló kommunikáció
  • pontos, precíz adminisztráció
  • megbízhatóság
  • középfokú végzettség
  • nagyfokú stressztűrő képesség és rugalmasság

Előnyök

  • HR főiskolai végzettség/ vagy folyamatban levő tanulmányok
  • adminisztratív/irodai asszisztensi tapasztalat egészségügyi szolgáltatást nyújtó cégnél

Amit kínálunk

  • kiváló munkakörülmények, fiatalos légkör
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • azonnali munkakezdés;
  • teljes munkaidős (40 órás) állás

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Főiskola
  • Egyetem

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!