Oktatás, fordítás, tolmácsolás

Kreatív cikkíró, fordító munkakörben álláslehetőség Kaposváron

Munkavégzés helye: Kaposvár
2019. 10. 07. 10:51

Dinamikusan fejlődő, fiatalos lendületű csapatunkba keresünk német, illetve angol nyelvű cikkírókat főállásban, akár otthonról végezhető munkakörben.

Ha szoktál írogatni vagy szívesen kipróbálnád magad blogíróként és nem mellesleg érdeklődsz a kreatív hobby termékek iránt, akkor jelentkezz!

Olyan személyeket keresünk, akik kreatívan, választékos stílusban, érthető módon tudnak írni leginkább DIY területen.

Az állás betöltéséhez nem szükséges újságírói végzettség, de fontos a választékos, érthető, helyes nyelvhasználat.

Amennyiben kedvet kaptál és alkalmasnak érzed magad a cikkírásra, küldd el a "Jelentkezem" gombra kattintva fényképes önéletrajzodat és pár soros motivációs leveledet.

Feladatok:

  • Cikkek írása
  • Blog és egyéb social media platformok kezelése

Elvárások:

  • Anyanyelvi nyelvtudás vagy felsőfokú nyelvvizsga, illetve a nyelv hibátlan írásbeli használata
  • Kreatív gondolkodás
  • Precizitás
  • Önálló munkavégzés
  • Alapvető MS Office ismeretek