Kreatív cikkíró, fordító munkakörben álláslehetőség Kaposváron

Dinamikusan fejlődő, fiatalos lendületű csapatunkba keresünk német, illetve angol nyelvű cikkírókat főállásban, akár otthonról végezhető munkakörben.

Ha szoktál írogatni vagy szívesen kipróbálnád magad blogíróként és nem mellesleg érdeklődsz a kreatív hobby termékek iránt, akkor jelentkezz!

Olyan személyeket keresünk, akik kreatívan, választékos stílusban, érthető módon tudnak írni leginkább DIY területen.

Az állás betöltéséhez nem szükséges újságírói végzettség, de fontos a választékos, érthető, helyes nyelvhasználat.

Amennyiben kedvet kaptál és alkalmasnak érzed magad a cikkírásra, küldd el a "Jelentkezem" gombra kattintva fényképes önéletrajzodat és pár soros motivációs leveledet.

Feladatok

  • Cikkek írása
  • Blog és egyéb social media platformok kezelése

Elvárások

  • Anyanyelvi nyelvtudás vagy felsőfokú nyelvvizsga, illetve a nyelv hibátlan írásbeli használata
  • Kreatív gondolkodás
  • Precizitás
  • Önálló munkavégzés
  • Alapvető MS Office ismeretek

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Német

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!