Bútorasztalos állás igali telephelyünkön

Pek-Snack Kft.
Igal
2019. 07. 23.

A Pek-Snack Kft. egy dinamikusan bővülő sütőipari vállalat, amely mélyfagyasztott, az értékesítési helyen frissen kisütött pékáruk gyártásával és forgalmazásával foglalkozik. A 6000 m2-es igali gyárból látjuk el az országos lefedettségű franchise hálózatunkat. A folyamatosan bővülő értékesítési hálózatban közel kétezer látványpékségen keresztül szolgáljuk ki a fogyasztóink igényeit magas minőségi szintet képviselő termékeinkkel.

 Bútorkészítő műhelyünkbe keresünk munkatársat igali telephelyünkre:

Asztalos munkakörbe

Feladatok

  • Tervek, rajzok és szóbeli információk alapján faipari és asztalos munkák kivitelezése,
  • Tervek alapján az alapanyag igény meghatározása,
  • A szakmai elvárások és a megrendelői igények alapján az asztalos és faipari munkák precíz kivitelezése,
  • Az elkészült termékek ellenőrzése, felmerülő hibák javítása.

Elvárások

  • Szakmunkás végzettség, tapasztalat faipari és asztalos szerszámok/gépek használatában,
  • Megbízható, pontos munkavégzés.

Amit kínálunk

  • Kiszámítható stabil munkahely egy folyamatosan fejlődő vállalatnál
  • Versenyképes havi jövedelem
  • Széles körű béren kívüli juttatások
  • Év végi jutalom decemberben
  • Utazási költségtérítés
  • Dolgozói kedvezmények (Boltokban, Flottáknál)
  • Törzsgárda rendszer
  • Szép munkakörnyezet, zöldövezet
  • Családias munkahely, összetartó csapat

Munkavégzés helye: Igal, alkalmanként helyszíni szerelés kiskereskedelmi partnereknél

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott