Közösségi médiakezelő/szerkesztő munkatársat keresünk Kaposvár és környékén

S-GTO Kft.

2019. 07. 18.

Dinamikusan fejlődő, fiatalos lendületű csapatunkba keresünk Közösségi médiakezelő/szerkesztő munkatársat főállásban, akár otthonról végezhető munkakörben.

Munkába állás várható kezdete: 2019. augusztus

Jelentkezni: Ha hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, küldd el fényképes önéletrajzodat és motivációs leveledet a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Feladatok

  • a cég marketingtevékenységének támogatása
  • közösségi oldalának kezelése, szerkesztése, karbantartása
  • webes felületeinek tartalmi szerkesztése, aktualizálása
  • együttműködés a vezetőkkel az arculat fejlesztésében

Elvárások

  • minimum középfokú végzettség
  • felhasználói szintű informatikai ismeretek
  • nagyfokú kreativitás
  • önálló, precíz munkavégzés
  •  jó kommunikációs és szervező készség
  • kizáró tényező: egyéb munkaviszony, aktív hallgatói jogviszony (esti és passzív hallgatói jogviszony megengedett)

Előnyök

  • kommunikációs és közösségi média promóciós tapasztalat
  • angol és/vagy német nyelvtudás

Amit kínálunk

  • teljes munkaidő
  • versenyképes jövedelem
  • fiatalos, kellemes, támogató munkahelyi légkör

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola
  • Technikum
  • OKJ
  • Főiskola
  • Egyetem

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott