Traktoros munkakörbe kollégát keresünk Kisgyalánban

F.G.RÁKÓ Kft.
Kisgyalán
2019. 07. 09.

Az F.G. Rákó Kft. Kisgyalánban található 2400 hektáron gazdálkodó 19 főt foglalkoztató üzeme traktoros kollégát keres.

Feladatok:

  • Általános földmunkálatok
  • Vetési munkák
  • Permetezés
  • Betakarítás
  • Szerelési munkák

Elvárásaink:

  • Mezőgazdasági szakképesítés
  • Mezőgazdasági üzemben szerzett szakmai tapasztalat
  • Jogosítvány traktorra és betakarítógépre
  • Vetési munkálatokban szerzett gyakorlat
  • Növényvédelmi munkákhoz szükséges engedély
  • Német/angol nyelv ismerete előny
  • Teljes munkaidő

Juttatások:

  • Képesítéstől, tapaszatalattól függően akár 400.000,- Ft/hó (14 havi fizetés egy évben)

Jelentkezés e-mailen, vagy levélben a lenti elérhetőségen egy rövid bemutatkozással, eddigi mezőgazdaságban végzett munkatapasztalatok leírásával.

Központi Major 2

H-7279 Kisgyalán

"Jelentkezem" gombra kattintva

06 70 674-74-67

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Munkarend

  • Általános