Kaposváron tejipari segédmunkásokat keresünk

Fino-Food Kft.
Kaposvár
2022. 05. 03.

Kíváncsi vagy, hogyan készülnek különböző tejtermékeink?

Mi megmutatjuk neked a gyártás részleteit, ezzel új tudásra tehetsz szert és részesévé válhatsz a FINO márkának!

Dolgozz velünk, legyen a siker közös!

Feladatok

  • a termeléshez kapcsolódó betanított munkafolyamatok elvégzése (fizikai munka)

Elvárások

  • többműszakos munkarend vállalása

Amit kínálunk

  • hosszú távú, stabil munkalehetőség
  • kiszámítható bérezés
  • SZÉP kártya a próbaidő után
  • munkába járás térítése (bérlet árának 86%-a, vagy 15 Ft/km)
  • határozatlan idejű munkaszerződés 3 hónap próbaidővel
  • munkaruha biztosítása
  • munkabérelőleg biztosítása ha nehéz helyzetbe kerülsz
  • meleg étkezés kedvezményes áron, amit SZÉP kártyával is kifizethetsz (ha vinnél haza a családnak is azt éthordóban megteheted)

Mit kell tenned?

  • Szerdai napokon 12-14 óra között kiválasztást tartunk a Kaposvár, Izzó u. 9. szám alatti telephelyünkön, ahova önéletrajzzal együtt várjuk a jelentkezésedet. Egy egyszerű teszt megírására készülj!

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!