Minőségellenőr pozícióban munkalehetőség Szenna településén

Az Ardagh Cégcsoport piacvezető a fém és az üveg csomagolóeszköz gyártás területén. Termékeit a világ legnagyobb fogyasztói márkái számára a 22 országban található 108 gyártóüzemében több mint 23,000 alkalmazott készíti.

A cégcsoport szennai gyára - az Ardagh Aluminium Packaging Hungary Kft - munkatársat keres

MINŐSÉGELLENŐR

munkakörbe

Feladatok

  • a termék minőség folyamatos ellenőrzése a mérési és ellenőrzési utasításban leírtak szerint
  • az ellenőrzések eredményének rögzítése
  • eltérések dokumentálása, jelentése
  • részvétel a külső és belső reklamációk kivizsgálásában
  • figyelemmel kíséri a helyesbítő intézkedések végrehajtását
  • együttműködés a termelésben dolgozó munkavállalókkal

Elvárások

  • legalább általános iskolai végzettség
  • több műszakos (12 órás) munkarend vállalása

Előnyök

  • felhasználó szintű számítógépes ismeretek
  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • műszaki beállítottság

Amit kínálunk

  • versenyképes fizetés, béren kívüli juttatási csomag és prémiumrendszer
  • munkába járás költségének térítése
  • lakhatás támogatás
  • multinacionális munkakörnyezet kínálta folyamatos fejlődési lehetőség
  • Kaposvár közvetlen szomszédságában egy kimagasló technológiát működtető professzionális csapathoz való csatlakozás

Magyar nyelvű szakmai bemutatkozását a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Munkarend

  • Megszakítás nélküli (váltásos)

Beosztás

  • Beosztott