Termelési kontroller munkatársat keresünk Igali munkavégzéssel

A Pek-Snack Kft. egy dinamikusan bővülő sütőipari vállalat, amely mélyfagyasztott, az értékesítési helyen frissen kisütött pékáruk gyártásával és forgalmazásával foglalkozik.

A 6000 m2-es igali gyárból látjuk el az országos lefedettségű franchise hálózatunkat.

A folyamatosan bővülő értékesítési hálózatban közel kétezer látványpékségen keresztül szolgáljuk ki a fogyasztóink igényeit magas minőségi szintet képviselő termékeinkkel.

Feladatok

  • A gyártási folyamatok, a termelési költségek és veszteségek elemzése
  • A fejlesztendő területek feltárása
  • Terv-, és tényelemzések, utókalkulációk készítése
  • Kulcs felhasználóként az SAP alapadatainak gondozása
  • Rendszeres és ad hoc riportok készítése
  • A management támogatása

Elvárások

  • Felsőfokú, gazdasági szakirányú, esetleg műszaki végzettség
  • Kontrollingban szerzett tapasztalat
  • Haladó szintű számítástechnikai ismeret (különösen MS Excel és Access vagy más adatbázis kezelő software)
  • Vállalatirányítási rendszer ismeret
  • Jó problémamegoldó készség, nyitott gondolkodás, komplex látásmód, önállóság
  • Pontosság, precíz munkavégzés

Előnyök

  • Angol középfokú nyelvtudás előnyt jelent

Amit kínálunk

  • Kiszámítható, stabil munkahely egy dinamikusan fejlődő vállalatnál
  • Fejlődési lehetőség
  • Önálló, felelősségteljes, szakmai fejlődést lehetővé tevő munka
  • Versenyképes jövedelem
  • Év végi jutalom
  • Törzsgárda jutalmazási rendszer
  • Családias hangulat

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat
  • 2-4 év szakmai tapasztalat
  • 5-9 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Főiskola
  • Egyetem

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!