Szaktanácsadó értékesítő állás Dunántúlon

VETASA Kft.
Gödöllő
2019. 03. 06.

Cégünk, a Vetasa Kft. 1999. óta működik, és dinamikus növekedésének köszönhetően mára az agrárszektor jelentős szereplőjévé vált.

Vezető üzletágunk az állattartó telepek tartástechnológiáinak forgalmazása és fogyóeszköz szükségletének kiszolgálása.

Főbb termékcsoportjaink: általános állattartó telepi fogyóeszközök, laboratóriumi berendezések és eszközök, takarmány kiegészítők, állateledelek, kis és hobbiállat állattartási felszerelések, higiéniai termékek, tartástechnológia.

Termékeink magas minőséget, megbízhatóságot képviselnek a piacon.

Szaktanácsadó kollégáink széleskörű ismereteikkel folyamatosan segítik az állattartó telepek munkáját szaporodásbiológiai, tartástechnológiai, takarmányozási területeken.

A folyamatos fejlődést szem előtt tartva csapatunkba SZAKTANÁCSADÓ ÉRTÉKESÍTŐ (területi képviselő) munkatársat keresünk.

Jelentkezés magyar nyelvű önéletrajzzal a "Jelentkezem" gombra kattintva.

További információkat cégünkről a www.vetasa.hu weboldalunkon talál.

Feladatok

Főbb feladatok:

  • Állattartó telepi fogyóeszközök, higiéniai termékek, laboratóriumi berendezések, tartástechnológiai berendezések valamint takarmánykiegészítők, állateledelek értékesítése nagy- és kisüzemi partnerek és végfelhasználók részére.
  • Viszonteladói hálózatunk bővítése
  • Új értékesítési lehetőségek keresése

Elvárások

A munkakörhöz tartozó elvárások:

  • Középfokú iskolai végzettség (agrár végzettség előny)
  • Kereskedelmi, értékesítési tapasztalat
  • Számítástechnikai ismeretek: MS Office alkalmazások felhasználó szintű ismerete (Word, Excel, Outlook)
  • Hatékony, jó kommunikációs képesség
  • Eredményorientált személyiség
  • Önálló, precíz munkavégzési képesség
  • Jogosítvány (B kat.)

Előnyök

  • felsőfokú agrár vagy állatorvosi végzettség,
  • hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
  • angol vagy német nyelvtudás
  • Dunántúli lakhelyű jelentkezők előnyben

Amit kínálunk

  • Kiváló, rugalmas munkahelyi környezet
  • Sikeres csapatban való munka
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • Versenyképes jövedelem: alap+ jutalék
  • Vállalati gépkocsi, mobiltelefon

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!