Fémes fogtechnikus állás Kaposváron

Fémes fogtechnikus munkakört kínálunk 20 éve töretlenül fejlődő, sikeres laborunk kaposvári csapatánál.

Elsősorban CAD/CAM CNC vázak (fém és cirkon) kidolgozása és kombi munkák elkészítése lesz a feladat.

Sokat változott a világ és mi alkalmazkodunk az új körülményekhez is!

Mit kínálunk?

  • garantáljuk a szabadidőt, a munkanapok végét fix időben
  • létbiztonságot, ösztönző fizetést
  • kiváló munkakörülményeket, gépesítettséget
  • szakmai kihívásokat
  • előrelépési lehetőséget
  • folyamatos tréningeket
  • fiatal, jó csapatot

Mit kérünk?

  • akarj szakmailag fejlődni
  • légy igényes a munkádra
  • lojalitás a labor iránt, szolidaritás a kollégáid felé
  • használd a fejed, gondolkodj

Nem is olyan sok, ugye?

A jelentkezésedet fényképes szakmai önéletrajzzal a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.

További információ a http://kaposdentart.hu/munkalehetoseg weboldalon és a +36 30 3352101 -es telefonszámon.

Feladatok

  • Elsősorban CAD/CAM CNC vázak (fém és cirkon) kidolgozása és kombi munkák elkészítése lesz a feladat.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat
  • 2-4 év szakmai tapasztalat
  • 5-9 év szakmai tapasztalat
  • 10 vagy több év szakmai tapasztalat

Munkarend

  • Általános

Önéletrajz elküldése kötelező!